strona główna
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

10.11.2020 r. OSIEDLE NA SKRAJU LASU 3 - WKRÓTCE.

Już wkrótce zaprezentujemy nową ofertę mieszkań Osiedla Na Skraju Lasu 3. Na wiosnę ruszamy z budową pierwszego bloku. W budynku dostępnych będzie 29 mieszkań o metrażach od 30m2 do 80 m2. W piwnicy znajdzie się hala garażowa z 9 stanowiskami postojowymi. Docelowo zbudujemy cztery bloki. W ciągu najbliższych dni ruszą rezerwacje mieszkań.

 

10.07.2020 r. Pięć lat Osiedla Na Skraju Lasu, dalsze inwestycje.

Dokładnie pięć lat temu, na początku lipca 2015 roku rozpoczęliśmy przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą Osiedle Na Skraju Lasu. Budujemy dla Państwa już szósty blok. Prace nawet na moment nie zwloniły. Przez ten cały okres oddaliśmy do użytkowania 94 lokale mieszkalne i 3 lokale garażowe. Wkrótce ukończymy kolejny blok i oddamy klientom kolejne 22 lokale mieszkalne i 3 garażowe. Do czerwca 2021 roku oddamy 27 lokali garażowych, natomiast na początek 2022 roku planujemy ukończyć 44 lokale mieszkalne i 3 garażowe. 

Przez 5 lat wspólnie zbudowaliśmy silną markę Osiedla Na Skraju Lasu. Terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych prac budowlanych, a także szybka i bezproblemowa obsługa klientów przy często skomplikowanej procedurze zakupu wymarzonego mieszkania pozwoliła nam na stałe zadomowić się w krajobrazie Działdowa.

Zadowolenie klientów udowadnia nam każdego dnia, że to co robimy jest właściwe. Dlatego pragniemy poinformować, że dokonaliśmy zakupu kolejnych gruntów i planujemy nową inwestycję pod nazwą Osiedle Na Skraju Lasu 3. Nowy budynek jest w fazie projektowej i pod koniec roku zostanie przygotowany do publikacji.

Jednocześnie zachęcamy do zakupu wolnych mieszkań dostępnych w bloku nr 3 - Osiedla Na Skraju Lasu 2. Prace cały czas postępują - aktualnie zalewamy strop nad kondygnacją parteru. Roboty idą zgodnie z harmonogramem. Od tego tygodnia klientów przywitamy w nowym biurze sprzedaży mieszkań.

30.04.2020 r. ZAKOŃCZENIE PRAC FUNDAMENTOWYCH - BUYDNEK NR 3

Prace przy budowie bloku nr 3 postępują. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy betonowanie ław fundamentowych. Przystępujemy do robót izolacyjnych oraz murarskich. Zapraszamy do rezerwacji lokali.

16.04.2020 r. ROZPOCZĘCIE PRAC BUDOWLANYCH - BUYDNEK NR 3

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęte zostały prace budowlane bloku nr 3. Całość inwestycji zakończy się do końca lutego 2022 roku. Są jeszcze wolne lokale w zakładce dostępność mieszkań / blok nr 3. Zapraszamy do rezerwacji.

16.04.2020 r. POSTĘPY PRAC - BUDYNEK NR 2

Roboty budowlane nie zwalniają na budynku nr 2. Trwają prace przy elewacji - nakładanie warstwy tynku silikonowego, prace tynkarskie, posadzkarskie oraz instalacyjne. W niedługim czasie przystąpimy do prac wykończeniowych klatek schodowych. Zaawansowanie robót wyprzedza harmonogram o około 45 dni.

LOKAL DO SPRZEDAŻY

Posiadamy lokal mieszkalny do sprzedaży. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Świerkowej 16 w Działdowie (obok marketu Kredens). Lokal o powierzchni 104 m2, dwupoziomowy. Do lokalu przypisane jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie będzie dostępne od marca 2020 roku.

Więcej informacji pod numerem telefonu 531 - 765 - 557 

INFORMACJA

Pragniemy poinformować Państwa, że na wiosnę 2020 roku ruszamy z kolejną inwestycją - Osielde Na Skraju Lasu 2 - Budynek nr 3. Lokale będa dostępne w metrażach 30-90 m2. Szczegóły dostępne w biurze budowy, telefonicznie lub mailowo.

OPIS INWESTYCJI

Po sukcesie budowy Osiedla Na Skaju Lasu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić nową jakość – jakiej jeszcze nasze miasto nie widziało.

Już wkrótce rozpoczynamy budowę Osiedla Na Skraju Lasu 2.

W pierwszej kolejności rozpoczynamy realizację nowoczesnego budynku mieszkalnego składającego się z 26 samodzielnych lokali mieszkalnych oraz 3 lokali garażowych zlokalizowanych pod budynkiem.

Mieszkania dostępne będą w metrażach od 40 m2 do około 90 m2.

Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą przestronne balkony. W parterowych mieszkaniach właściciele będą mogli skorzystać z przynależnych ogrodów oraz markiz, które pozwolą znaleźć schronienie zarówno w upalne jak i deszczowe dni. Wyższe piętra również nie będą stanowić problemu w użytkowaniu, ponieważ będzie można korzystać z windy zamontowanej w budynku.

W podziemnej części budynku zaprojektowano trzy przestonne garaże, z których bezpośrednio dostaniemy się do piwnicy, a za pomocą windy do kondygnacji nadziemnych.

W kolejnym przedsięwzięciu deweloperskim, realizowanym w ramach Osiedla Na Skraju lasu 2, powstaną budynki garażowe dostępne dla mieszkańców. Garaże sprzedawane będą jako samodzielne lokale niemieszkalne.  

Dlaczego warto wybrać kupno mieszkania właśnie w tym miejscu?

Planujemy stworzyć piękne osiedle, składające się z trzech kameralnych bloków mieszkalnych. W malowniczej okolicy mogą Państwo odpocząć po męczącym dniu pracy, skorzystać ze spacerów po sąsiadującym z działką lesie oraz uprawiać jazdę na rowerze po pobliskich dróżkach. 

W bliskiej odległości znajdą Państwo centrum handlowe ze sklepami spożywczymi, RTV-AGD, artykułami meblowymi, budowlanymi oraz ogrodniczymi, kościół, szpital.


Po drugiej stronie lasu w okolicach ulicy Północnej i Gminnej powstaje dzielnica przemysłowa Działdowa z miejscami pracy.

Przyszłość Działdowa znajduje się po tej stronie miasta.

Zapraszamy do biura sprzedaży znajdującego się obok budowy. Pomożemy przy wyborze najlepszego metrażu – według Państwa potrzeb, wyjaśnimy wszystkie zagadnienia techniczne, polecimy grono sprawdzonych firm do wykończenia
mieszkania. 

Formularz kontaktowy